Zdjęcie portretowe, czarno-białe. Ujęcie od klatki piersiowej w górę. Bardzo młody mężczyzna, szatyn. Twarz szczupła, pociągła, broda trójkątna. Włosy do uszu, zaczesane na lewą stronę, po bokach bardzo krótko przystrzyżone, czoło wysokie, odsłonięte. Oczy ciemne, brwi proste, szerokie, nos wydatny, usta pełne w bardzo delikatnym uśmiechu. Ubrany w czarną koszulkę z dekoltem w serek.

Marcin Dąbrowski

Student of the Stanisław Wyspiański National Academy of Theatre Arts in Krakow, specializing in singing and acting.

He plays the guitar, clarinet and piano and cooperates with the fringe Bakałarz Theatre. He appeared in several TV series, including Zakochani po uszy, 19+.

Working with the KTO Theatre since 2019.

Currently, in the cast of Peregrinus.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content