Zdjęcie portretowe, czarno-białe. Bardzo młoda kobieta, twarz pogodna, dziewczęca. Włosy ciemne, spięte z tyłu. Oczy bardzo duże, wesołe, brwi gęste, regularne. Wydatne kości policzkowe, nos mały, usta pełne, zamknięte, rozciągnięte w szerokim uśmiechu, broda zgrabna, trójkątną. Ubrana w podkoszulek i dzianinową, prążkowaną bluzkę z małym, łódkowym dekoltem.

Magdalena Woleńska

Graduate of the Acting Faculty of the L. Solski State Higher Acting School in Krakow.

She performed in, among others, Hedda Gabler directed by Szymon Kaczmarek, Cabaret by Waldemar Zawodziński and Kordian by Jakub Skrzywanek.

From 2015 to 2017 she was cooperating with the J. Kochanowski Powszechny Theatre in Radom.

Magdalena has appeared in the films Adwokat, Rezerwacja, Disco polo and the TV series Ojciec Mateusz and Krew z krwi.

From 2022, an actress of the Bagatela Theater in Krakow.

At the KTO Theatre, in the cast of The Sunshine Boys.

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content