34. ULICA Festival - Program

9.07.2021 | PIĄTEK

KRAKÓW

16.00 Teatr Szczęście – Klaun Feliks (Polska): Klaun w balonie → Rynek Główny A

16.00–20.00 Teatr Wagabunda (Polska): Stara zagroda  → Mały Rynek

17.00 Stefano Di Renzo (Włochy): Czekaj! → Rynek Główny B

18.00 Teatr Pinezka (Polska): Epidemia śmiechu, czyli Teatr Clowna Pinezki → Rynek Główny A

18.00 Teatr Scena 96 (Polska): Cmok.Smok → Arena Garden

19.00 Pjoter (Polska): Kawaler → Rynek Główny B

20.00 Stefano Di Renzo (Włochy): Czekaj! → Rynek Główny B

21.00 Teatr Akt (Polska): Ja gore → Rynek Główny B

22.00 Teatr KTO (Polska): Zapach czasu → Rynek Główny A

TARNÓW

17.00 Imre Bernath (Wielka Brytania): Salto towarzyskie  → Rynek

18.00 Joan Català (Hiszpania): Pelat → Rynek

19.00 Imre Bernath (Wielka Brytania): Salto towarzyskie → Rynek

19.30 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp (Holandia): Wiosenny czas → Rynek

20.30 Teatr HoM (Polska): Monsieur Charlie → Rynek

10.07.2021 | SOBOTA

KRAKÓW

11.00 Bogumiła Delimata La Bogusha & Cristo Osorio (Polska, Hiszpania): warsztaty tańca flamenco → Rynek Podgórski

14.00–18.00 Teatr Wagabunda (Polska): Stara zagroda → Mały Rynek

15.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp (Holandia): Wiosenny czas → Rynek Główny A

16.00 Teatr Migro (Polska): Ławka → Rynek Podgórski

16.00 Teatr Pinezka (Polska): Epidemia śmiechu, czyli Teatr Clowna Pinezki → Arena Garden

17.00 Bogumiła Delimata La Bogusha & Cristo Osorio (Polska, Hiszpania): A Través del Humo → Rynek Podgórski

17.00 Imre Bernath (Wielka Brytania): Salto towarzyskie → Rynek Główny A

18.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp (Holandia): Wiosenny czas → Rynek Główny A

18.00 Teatr Migro (Polska): DROM – ścieżkami Romów → Rynek Podgórski

18.00 Teatr Scena 96 (Polska): Cmok.Smok  → Mały Rynek

19.00 Pjoter (Polska): Kawaler → Rynek Główny B

19.00 Tatarski Zespół Taneczno-Wokalny Buńczuk (Polska) + warsztaty tańców tatarskich → Rynek Podgórski

20.00 Teatr HoM (Polska): Monsieur Charlie → Rynek Główny B

21.00 Teatr Akt (Polska): Ja gore → Rynek Główny B

22.00 Teatr KTO (Polska): Ślepcy → Rynek Główny A

TARNÓW

17.00 Teatr Na Walizkach (Polska): Satyriada → Rynek

18.00 Stefano Di Renzo (Włochy): Czekaj! → Rynek

19.00 Teatr Szczęście – Klaun Feliks (Polska): Klaun w balonie → Rynek

20.00 Stefano Di Renzo (Włochy): Czekaj! → Rynek

21.00 Teatr Biuro Podróży (Polska): Eurydyka → boisko Pałacu Młodzieży

11.07.2021 | NIEDZIELA

KRAKÓW

13.00 Bogumiła Delimata La Bogusha & Cristo Osorio (Polska, Hiszpania): warsztaty tańca flamenco → Rynek Podgórski

13.00 Teatr HoM (Polska): Ukryte → Rynek Główny A

14.00 Joan Català (Hiszpania): Pelat → Rynek Główny B

14.00–18.00 Teatr Wagabunda (Polska): Stara zagroda → Mały Rynek

15.00 Teatr KTO (Polska): Peregrinus → Rynek Główny A

16.00 Teatr Pinezka (Polska): Epidemia śmiechu, czyli Teatr Clowna Pinezki → Rynek Główny B

17.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp (Holandia): Wiosenny czas → Rynek Główny A

17.00 Imre Bernath (Wielka Brytania): Salto towarzyskie → Rynek Podgórski

18.00 Pjoter (Polska): Kawaler → Rynek Główny B

18.00 Teatr Migro (Polska): Ławka → Rynek Podgórski

18.00 Teatr Szczęście – Klaun Feliks (Polska): Klaun w balonie → Mały Rynek

19.00 Bogumiła Delimata La Bogusha & Cristo Osorio (Polska, Hiszpania): A Través del Humo → Rynek Podgórski

19.00 Teatr Na Walizkach (Polska): Satyriada → Rynek Główny B

19.00 Teatr Scena 96 (Polska): Cmok.Smok → Mały Rynek

20.00 Joan Català (Hiszpania): Pelat → Rynek Główny A

22.00 Teatr Biuro Podróży (Polska): Eurydyka → Rynek Główny A 

4.09.2021 | SOBOTA

KRAKÓW

13.00 Les ELéments DISPOnibles (Francja): K.K. (KLOWN KONZEPT) → Rynek Główny B

13.00 TNT Shows (Belgia): Ruchome tyczki → Rynek Główny A

15.00 Teatr Pijana Sypialnia (Polska): Łojdyrydy → Rynek Główny A

16.30 TNT Shows (Belgia): Ruchome tyczki → Rynek Główny A

18.30 Le G. Bistaki (Francja): Baïna[na] → Rynek Główny B

19.30 Paul Morocco (Wielka Brytania): Olé! → Rynek Główny A

5.09.2021 | NIEDZIELA

KRAKÓW

13.00 Le G. Bistaki (Francja): Baïna[na] → Rynek Główny B

13.00 TNT Shows (Belgia): Ruchome tyczki → Rynek Główny A

14.00 Les ELéments DISPOnibles (Francja): K.K. (KLOWN KONZEPT) → Rynek Główny B

14.00 Leo Bassi (Hiszpania): Ja, Mussolini! → Rynek Główny A

15.00 Viktor Černický (Czechy): PLI → Rynek Główny A

16.00 Compagnie Basinga (Francja): Lignes Ouvertes (Otwarte linie) → Wisła

17.00 TNT Shows (Belgia): Ruchome tyczki → Rynek Główny A

17.30 Teatr Pijana Sypialnia (Polska): Łojdyrydy → Rynek Główny A

19.00 Leo Bassi (Hiszpania): Ja, Mussolini! → Rynek Główny A

20.30 Paul Morocco (Wielka Brytania): Olé! → Rynek Główny A

MIEJSCA PREZENTACJI:

KRAKÓW

KRAKÓW

→ Rynek Główny A – od strony Ratusza

→ Rynek Główny B – od strony kościoła św. Wojciecha

→ Mały Rynek

→ Rynek Podgórski

→ Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków

→ Wisła między mostem Piłsudskiego a kładką Ojca Bernatka

TARNÓW

→ boisko Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24A

→ Rynek

Scroll Up Skip to content