Spektakl sylwestrowy z toastem noworocznym w Teatrze KTO

Udostępnij:
Młody mężczyzna, w złotej marynarce, stoi przy mikrofonie. Patrzy się wprost do obiektywu, usta ma otwarte jak do krzyku. Prawa ręka wyprostowana w bok lekko w górę, lewa - zgięta w łokciu, schowana za plecami. W tle bardzo niewyraźni mężczyźni w białych marynarkach.
fot. Norbert Burkowski

Drodzy Widzowie, macie już plany na Sylwestra? Jeżeli chcecie przywitać Nowy Rok w iście „słonecznym stylu”, musicie się śpieszyć. Zostały ostatnie bilety w cenie 100 zł na nasz sylwestrowy spektakl.

 

Słoneczni chłopcy w reż. Pawła Szumca, z Leszkiem Piskorzem i Jackiem Stramą w rolach głównych czekać na Was będą 31 grudnia o g. 19.00 w Teatrze KTO.

 

Po spektaklu Widzowie wraz z Dyrektorem Jerzym Zoniem wzniosą noworoczny toast.

 

Bilety dostępne w kasie teatru przy ul. Zamoyskiego 50, pod nr 12 633 89 47 oraz Online >>> tutaj

 

Wizyta w KTO na Słonecznych chłopcach to prawdziwa przyjemność, odczuwana na wielu poziomach. To inteligentna rozrywka ubrana w prozaiczne, ale prawdziwe mądrości, pozwalająca spotkać się z wybornymi aktorami.

Wiola Imiolczyk, e-teatr.pl

Cała recenzja dostępna na stronie >>> tutaj

 

 

Zbliżenie na dwóch aktorów. Od lewej łysy mężczyzna z brodą, w złotej marynarce, prawą ręka chwyta za ramię kolegę mówiącego coś do mikrofonu. W tle rozmyta scena oświetlona na czerwono.

fot. Norbert Burkowski

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content