Weekendowy sekwens Krzysztofa Niedźwiedzkiego

Udostępnij:
Zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn w średnim wieku. Siedzą na krzesłach stojących obok siebie, przodem do widowni. Tło jest czarne. Mężczyzna z lewej jest łysy. Prawą ręką wkłada sobie coś do ust, drugą przytrzymuje na kolanach plastikową siatkę na zakupy. Zatroskany spogląda w przestrzeń przed sobą. Ciemnowłosy mężczyzna po prawej stronie mówi coś z pasją, wyrzucając z ust fontannę okruchów. Prawą dłonią z szeroko rozstawionymi palcami sięga przed siebie.
Atrament dla leworęcznych. Komedia absurdalna, fot. Wojciech Nieśpiałowski

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejny weekend z teatrem na żywo.

Na gościnnej scenie Krakowskiej Opery Kameralnej 13 marca zobaczymy dwa autorskie spektakle Krzysztofa Niedźwiedzkiego.

Godz. 17.00 Atrament dla leworęcznych. Komedia absurdalna

Nie spodziewajcie się niczego. Liczcie na błysk słów. Będzie czarodziejski kapelusz, napędzający cudownie kuriozalną fabułę-nie-fabułę, będą aktorzy, którzy wiedzą, co mówią, i będzie dużo powietrza – a w nim twój trup roześmiany. Amen. Mało?
Paweł Głowacki, Dziennik Polski

Godz. 20.00 Stroiciel grzebieni

To jest Sztuka i trzeba to wyraźnie podkreślić. Wszechobecny dowcip, ironia, komizm słowny i sytuacyjny budowany tak równo, że nie ma tam momentów nudy czy przestoju. Świetna, błyskotliwa komedia, nafaszerowana tak smacznym humorem, że po prostu nie da się „źle“ przy niej bawić.
Monika Sobieraj-Mikulska , Dziennik Teatralny Kraków

Można wybrać jeden spektakl lub w jeden wieczór obejrzeć dwa różne tytuły w naszej specjalnej formule sekwensu teatralnego.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia sobotniego wieczoru z Teatrem KTO!

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content