Wzruszający PREMIEROWY WEEKEND za nami!

Udostępnij:
Teatr KTO, SŁONECZNI CHŁOPCY, fot. Norbert Burkowski

Premiera Słonecznych chłopców Neila Simona w reżyserii Pawła Szumca była premierą ze wszech miar wyjątkową – pierwsza po lockdownie, pierwsza w tym sezonie, premiera, która mogła odbyć się na żywo, z udziałem Publiczności, wsród której znalazło się wielu wspaniałych Gości.

Był to też weekend jubileuszowy – grający główne role Leszek Piskorz i Jacek Strama świętowali jubileusz 50-lecia pracy artystycznej.

Na kolejne spektakle na żywo zapraszamy już 26 i 27 lutego oraz 6 i 7 marca na gościnnej scenie Krakowskiej Opery Kameralnej.

Fot. Norbert Burkowski

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content