ŚLEPCY w Poznaniu / PEREGRINUS w Sopocie

Udostępnij:
Przedstawienie plenerowe, scena zbiorowa. Czarne tło rozświetla reflektor, umieszczony z tyłu po prawej stronie. Centralne miejsce zdjęcia zajmuje podest utworzony z metalowych łóżek na kółkach, przylegających dłuższym bokiem do siebie. Na tym pomoście ustawionym pod skosem do obiektywu, znajduje się kilka kobiet, ubranych w białe halki i szare, rozpięte płaszcze. Aktorka najbliżej widza klęczy, a jej twarz wykrzywiona przez krzyk, wyraża skrajną agresję. Po lewej, za łóżkami trzej mężczyźni. Wszystkie postaci w dynamicznych, ekspresyjnych pozach, oświetlone są czerwonym światłem.

Wczorajszy wieczór ze wspaniałą publicznością poznańskiego Festiwalu na Wolnym Powietrzu i ze spektaklem Ślepcy w Starej Rzeźni.

A dzisiaj – już w Sopocie – można zobaczyć inną propozycję z repertuaru Teatru KTO.

W ramach akcji „Kraków nieodkryty” na Skwerze Kuracyjnym w samym sercu Sopotu równo o 18.00 zaprezentujemy Peregrinusa!

KTO w pobliżu – przybywajcie!

Zapisz się do newslettera Teatru

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Teatru KTO drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji marketingowych w formie NEWSLETTER, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityka prywatności.

Skip to content