Petit - FrutillasConCrema, Chile

opis

Celem spektaklu „Petit” jest pomoc widzom w odnalezieniu prawdziwego „ja” podczas świetnej zabawy. Ukazuje on świat pełen marzeń, dywanów i kufrów, który przez cały czas krzyczy: „Czas być dziećmi!, Czas się bawić!”. Brak tekstu to świadomy wybór. Biorąc pod uwagę fakt, że przytulenia nie można zastąpić niczym innym i że śmiechu ani marzenia nie da się przetłumaczyć, spektakl wykorzystuje prosty język gestów i bez trudu pokonuje bariery kulturowe i językowe.

 

Zespół „Cia.FrutillasConCrema” powstał w 2004 roku w Santiago w Chile. Jego pragnieniem było od początku prezentowanie spektakli na całym świecie, stąd jego hasło przewodnie, „odyseja dla przyjemności rozśmieszania ludzi”. Zespół wziął udział w ponad stu festiwalach teatralnych w dwudziestu ośmiu krajach Ameryki, Europy i Azji.

Claudio Martinez jest chilijskim artystą, klaunem, błaznem, mimem, żonglerem i linoskoczkiem. Stworzył on liczne spektakle jednoosobowe dla szerokiej publiczności w każdym wieku. Bez trudu pokonuje barierę językową, ponieważ komunikuje się z widzami językiem ciała, humoru i radości bycia razem.

06.07 g.16.00 Mały Rynek, 07.07 Tarnów, 08.07 Andrychów, 09.07 g. 15.00 Galeria Krakowska

 

 

Czas trwania: 45’

Premiera: 01.2012

Scenariusz: Claudio Martinez

Scenografia: Cristobal Miranda & Cia.FrutillasConCrema

Muzyka: Nicolas Galvan

Wykonawca: Claudio Martinez

www.frutillasconcrema.cl

 

 

galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie