Le Voyage (Podróż) - Contaminando Sonrisas, Spain

opis

Tik-tak, tik-tak, tik-tak …

Nasze życie toczy się w rytmie zegara. Wciąż biegamy z miejsca w miejsce, nie zatrzymując się nawet na moment, aby dać sobie trochę czasu i zrozumieć, o co tu w ogóle chodzi … Musimy to zmienić, a im częściej będziemy się śmiać, tym łatwiej nam się to uda …

„Le Voyage” to podróż poprzez uczucia, z którymi identyfikuje się każdy z nas. To podróż, podczas której bohater przedstawienia spróbuje rozwiązać swoje problemy i uporać się, z niewielką pomocą publiczności, z konfliktami, w których tkwi.

Contaminando Sonrisas to grupa artystów, którzy, obok standardowego uprawiania profesji, dostarczają swoje przedstawienia ludziom cierpiącym z powodu wszelkiego rodzaju niesprawiedliwości politycznej i społecznej. Członkowie zespołu czują potrzebę dzielenia się sztuką cyrkową, zabawą i uśmiechem z ludźmi wykluczonymi społecznie, którzy ucierpieli na skutek wojny lub klęski żywiołowej. Przedstawienia Contaminando Sonrisas były pokazywane w wielu krajach (m. in. Grecja, Francja, Włochy, Maroko, Mali, Burkina Faso, Tajlandia, Nowa Zelandia).

6.07  Alwernia, godz. 17.00

7.07 Pl. Szczepański,
godz. 18.00

 

Czas trwania: 45’

Premiera: 2015, Barcelona

Scenariusz i reżyseria: Pau Palaus Durbau, Marta Rotllan

Wykonawca performer: Pau Palaus Durbau, Marta Rotllan

www.contaminandosonrisas.org

 

 

 

galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie