KTO w podróży

31. ULICA. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych

program

31. ULICA
Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych
Wiatr od wschodu

KRAKÓW 5-8 lipca
OŚWIĘCIM 6 lipca
TARNÓW 6, 7 lipca

OŚWIĘCIM, PIĄTEK 6 lipca
16.30 Duo Looky (Izrael) The Happy Hour Show
17.30 Jay Che Jia Jun (Singapur) Ping Pongowy Cyrk
18.00 Kijowski Teatr Uliczny „Highlights” (Ukraina) Korowód tańca

TARNÓW, PIĄTEK 6 lipca
18.00 Mr Tartuffo (Chile) Przeciąganie liny
19.00 The Charming JAY (Wielka Brytania/Korea Południowa) Zadymiony klub jazzowy
20.00 Orchestre International du Vetex (Francja/Belgia) – Fifavela Fever

Tarnów, SOBOTA 7 Lipca
18.00 Compagnie Albedo (Francja) Les Bigbrôzeurs (Wielcy Bracia)
18.30 The Seed Dance Project Group (Korea Południowa) Interakcja
19.00 Duo Looky (Izrael) The Happy Hour Show
20.00 Kijowski Teatr Uliczny „Highlights” (Ukraina) Korowód tańca

PROGRAM – KRAKÓW

CZWARTEK, 5 lipca
14.00 CCOT (Korea Południowa) Masażysta → Planty
15.00 Compagnie Albedo (Francja) Les Bigbrôzeurs (Wielcy Bracia) → Rynek B
15.00 Mr Tartuffo (Chile) – Przeciąganie liny → Rynek A
16.00-18.00 Opowiadacze kurdyjscy (Turcja) Dengbêj Evi → Czajownia
16.00 The Seed Dance Project Group (Korea Południowa) Interakcja → Rynek A
16.00 Iryna Afanasjewa „MimIrina” (Polska)  Kominiarczyk → Mały Rynek
16.00 Jay Che Jia Jun (Singapur) Ping Pongowy Cyrk → Bonarka
17.00 The Green Theatre of Bishkek (Kirgistan) Karagul bottom (Pieśń kamieni) → Rynek A
17.00 Duo Looky (Izrael) The Happy Hour Show → Mały Rynek
18.00 Kijowski Teatr Uliczny „Highlights” (Ukraina) Korowód tańca → Rynek B
18.00 Performance Studies Collective (Indie) Praca w toku → Korona
19.00 The Seed Dance Project Group (Korea Południowa) Interakcja → Rynek A
19.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Polska) Nowe szaty cesarza → Mały Rynek
20.00 Jay Che Jia Jun (Singapur) Ping Pongowy Cyrk → Rynek B
20.00 The Charming JAY (Wielka Brytania/Korea Południowa) Zadymiony klub jazzowy → Mały Rynek
21.00 Our Theatre (Gruzja) Paradiso → Rynek B
22.00 Orchestre International du Vetex (Francja/Belgia) – Fifavela Fever → Rynek B
22.00  Stalker Theatre, Creative Dandi & Drifterzcrew (Korea Południowa/Australia) Frameshift → Galeria Krakowska
23.00 Teatr KTO (Polska) Zapach czasu → Rynek A

PIĄTEK, 6 lipca
14.00 CCOT (Korea Południowa) Masażysta → Planty
16.00-18.00 Opowiadacze kurdyjscy (Turcja) Dengbêj Evi → Czajownia
16.00 The Seed Dance Project Group (Korea Południowa) Interakcja → Rynek A
16.00 Iryna Afanasjewa „MimIrina” (Polska) Kominiarczyk → Mały Rynek
16.00 Compagnie Albedo (Francja) Les Bigbrôzeurs (Wielcy Bracia) → Bonarka
17.00 The Green Theatre of Bishkek (Kirgistan) Karagul bottom (Pieśń kamieni) → Rynek A
18.00 Iryna Afanasjewa „MimIrina” (Polska)  Kominiarczyk → Mały Rynek
18.00 The Engineering Theatre AKHE (Rosja) Piana dni → Rynek A
19.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Polska) Nowe szaty cesarza → Mały Rynek
20.00 The Seed Dance Project Group (Korea Południowa) Interakcja → Rynek A
21.00 Our Theatre (Gruzja) Paradiso → Rynek B
22.00 Stalker Theatre, Creative Dandi & Drifterzcrew (Korea Południowa/Australia) Frameshift → Galeria Krakowska
23.00 Teatr KTO (Polska) Zapach czasu → Rynek A
24.00 Scena Plastyczna KUL (Polska) Symbioza → Park Jordana

SOBOTA, 7 lipca
14.00 CCOT (Korea Południowa) Masażysta → Planty
14.00 Jay Che Jia Jun (Singapur) Ping Pongowy Cyrk → Galeria Krakowska
14.00 The Charming JAY (Wielka Brytania/Korea Południowa) - Zadymiony klub jazzowy → Bonarka
14.00-18.00 Teatr Wagabunda (Polska) Stara zagroda → Mały Rynek
15.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Polska) Nowe szaty cesarza → Bonarka
15.00 Mr Tartuffo (Chile) Przeciąganie liny → Galeria Krakowska
16.00-18.00 Opowiadacze kurdyjscy (Turcja) Dengbêj Evi → Czajownia
16.00 Studio Teatralne Scena na Scenie (Polska) Opowieści wiatru → Mały Rynek
18.00 Jay Che Jia Jun (Singapur) - Ping Pongowy Cyrk → Mały Rynek
18.00 The Charming JAY (Wielka Brytania/Korea Południowa) - Zadymiony klub jazzowy → Rynek A
19.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Polska) Baśń dagestańska → Mały Rynek
19.00-24.00 Theyyam Pattola Kar of North Malabar (Indie) – Pottan Theyyam (tradycyjne widowisko rytualne) → Park Bednarskiego
19.00  Mr Tartuffo (Chile) – Przeciąganie liny → Rynek B
20.00 Teatr KTO (Polska) – Peregrinus → Rynek Podgórski
20.00 The Engineering Theatre AKHE (Rosja) - Piana dni → Rynek A
21.00 Our Theatre (Gruzja) Paradiso → Rynek B
22.00 The Green Theatre of Bishkek (Kirgistan) Chleb i pies → Rynek A

NIEDZIELA, 08 lipca
14.00 CCOT (Korea Południowa) - Masażysta → Planty
14.00-18.00 Teatr Wagabunda (Polska) Stara zagroda → Mały Rynek
15.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Polska) Nowe szaty cesarza → Mały Rynek
15.00 The Charming JAY (Wielka Brytania/Korea Południowa) - Zadymiony klub jazzowy → Rynek B
16.00-18.00 Opowiadacze kurdyjscy (Turcja) Dengbêj Evi → Czajownia
16.00 Orchestre International du Vetex (Francja/Belgia) – Fifavela Fever → Rynek A
16.00 Compagnie Albedo (Francja) Les Bigbrôzeurs (Wielcy Bracia) → Rynek B
16.00 Mr Tartuffo (Chile) Przeciąganie liny → Mały Rynek
17.00 The Seed Dance Project Group (Korea Południowa) Interakcja → Rynek B
18.00 The Engineering Theatre AKHE (Rosja) - Piana dni → Rynek A
18.00 The Charming JAY (Wielka Brytania/Korea Południowa) Zadymiony klub jazzowy → Mały Rynek
19.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Polska) Baśń dagestańska → Mały Rynek
19.00-24.30 Theyyam Pattola Kar of North Malabar (Indie) Kathivannur Veeran (tradycyjne widowisko rytualne) → Park Bednarskiego
20.00 Kijowski Teatr Uliczny „Highlights” (Ukraina) Korowód tańca → Rynek A
20.00 Mr Tartuffo (Chile) Przeciąganie liny → Mały Rynek
21.00 Our Theatre (Gruzja) Paradiso → Rynek B
21.00 Teatr KTO (Polska) Peregrinus → Rynek Podgórski
22.00 The Green Theatre of Bishkek (Kirgistan) Chleb i pies → Rynek A
23.00 Orchestre International du Vetex (Francja/Belgia) Fifavela Fever → Rynek A

Miejsca prezentacji spektakli:
Rynek A – Rynek Główny od strony Ratusza
Rynek B – Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha
Mały Rynek
Rynek Podgórski
Planty – Planty przy pomniku Lilli Wenedy
Park Jordana – Park im. Henryka Jordana (przy oczku wodnym, wejście od Błoń)
Park Bednarskiego – Park im. Wojciecha Bednarskiego (boisko, wejście od ul. Parkowej)
Czajownia – Herbaciarnia Czajownia, ul. Józefa 25
Korona – Plac Niepodległości przy Klubie Sportowym Korona
Galeria Krakowska – Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Dworcu Głównym
Bonarka – Bonarka City Center

galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie