KTO w podróży

28. ULICA

wystąpią


Aziz Gual (Meksyk) - De Risa en Risa (Od śmiechu do śmiechu)

(bra)Tři v tricku (Czechy) – Plovárna (Kąpielisko)

Claire Ducreux (Francja) - The Smile of the Shipwrecked (Uśmiech rozbitków)

Clownen Ruben (Szwecja) - Clownen Ruben in person (Klaun Ruben we własnej osobie)

Compagnie 1Watt (Francja) - Perfect Working Order (Doskonały porządek w pracy)

Elastic (Belgia) - The Gag Man

Iza Kała (Polska) – Kredyt zaufania

Jango Edwards (USA) - Classics duo-Forty Years of Entertainment (Duet klasyki – 40 lat rozrywki)

Krakow Klown Konzept (Świat)

Krakowski Teatr Tańca (Polska) - Estra i Andro

Les filles Föllen & Barbara Wysoczańska (Stowarzyszenie Teatr Tańca DF) (Hiszpania/Polska) - Thank You for Dancing

Leo Bassi (Włochy/Hiszpania) - B.O.B. Best of Bassi, Requiem for Lost Innocence (Requiem dla utraconej niewinności) i The Experiment (Eksperyment)

Loco Brusca (Argentyna/Katalonia) - Mr X

Marco Carolei (Włochy) - Capocomico

Muzikanty (Polska) – Tank

Orchestre International Du Vetex (Belgia/Francja)

Paul Morocco (Wielka Brytania) – Ole!

Peter Punk (Hiszpania) - Chungo Ke Te Cagas

Sopocki Teatr Tańca (Polska) - Puste Ciało. Okazja do malutkiej rozpaczy

Teatr Alter (Ukraina) - Lustro

Teatr Falkoshow (Polska) - Hej-Ho, Hej-Ha Orkiestra gra!

Teatr Klonz (Belgia) – Don Quichot

Teatr KTO (Polska) - Peregrinus i Ślepcy

Teatr Mumerus (Polska) - Ampuć, czyli zoologia fantastyczna i Niewyczerpany transformista

Teatr Nikoli (Polska) – Maruczella

Teatr Pijana Sypialnia (Polska) - Wodewil Warszawski

Teatr Pinezka (Polska) - Marionetarium Clowna Pinezki

Teatr Satyry Zielona Mrówa (Polska) - Podglądanie rodaków czyli na Zapupiu Dalekim

Teatro Tatro (Słowacja) - Zázračný divadelný automat (Magiczny automat teatralny)

Theater Tol (Belgia) - Pedaleando hacia el Cielo

Underclouds Company (Francja) - Funambus

V.O.S.A. Theatre (Czechy) - Vysoké snění (Wysokie sny)

 

oraz przedstawienie mobilne - parada teatralna La Strada

 


galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie