KTO w podróży

The Gag Man - Elastic (Belgia)

opis


The Gag Man to zabawny spektakl o dużych walorach wizualnych, zbudowany na śmiesznych, zaskakujących i absurdalnych rymach. Jego styl jest mieszanką cyrku i musicalu pełnego nieoczekiwanych sytuacji i zaskakujących piosenek. Wszystko to jest przygotowane przez klauna o imieniu Elastic, mistrza komedii sytuacyjnej, kpiarskich gagów i improwizacji, która rozluźnia mięśnie uśmiechu i ogrzewa serca publiczności.

Jest to spektakl, który wywołuje wybuchy śmiechu, podczas gdy publiczność wraca do czasów dzieciństwa. Przyjazna twarz Elastica, z jej mimicznymi grymasami oraz jego zrzędzenia wywołują zamierzony efekt przy pomocy delikatnej i ujmującej burleski, w której żongluje on ustami, zgina i połyka stalowy pręt, usiłuje wykonać "salto mortale"...

W spektaklu The Gag Man zobaczymy Elastica na ziemi, w powietrzu i do góry nogami, a jego twarz przybierze rozmaite zniekształcone formy. Jednak pod koniec spektaklu na twarzach widzów pojawi się uśmiech, ponieważ artysta doskonale wie, jak go wywołać.

Premiera: 2001
Czas trwania: 45 min.

Trailer

---

Trudno się oprzeć porywającym momentom wizualnego humoru kreowanego przez Elastica, burleskowej postaci o charakterze międzynarodowym, z włoskim akcentem, która poprzez zróżnicowane scenki wprowadza publiczność do świata cyrku i musicalu. Jego zabawne i wyraziste skecze to mieszanka popisu i drwiny, cudów i komicznej zabawy, to uniwersalny show, który stanowi wspaniałe połączenie poezji i śmiechu.

Facebook

 

krytyka


---

 

realizacja


Autor i wykonawca: Stephane Delvaux

 

galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie