KTO w podróży

Facepook - Kabaret PUK

kup bilet

opis


Kabaret PUK zaprasza na Facepook!

W swoim najnowszym, szóstym już programie, kabareciarze postanowili pójść z duchem czasu. Jednak pod znajomo brzmiącym tytułem, tak naprawdę kryje się zaproszenie do udziału w wyjątkowym wydarzeniu w realu.
Facepook to całkowicie autorski program, na który składają się zabawne, różnorodne i nietuzinkowe skecze i piosenki, a całość oscyluje wokół tematyki społeczno-obyczajowej i klimatów damsko-męskich. Zamiast selfie z "dziubkiem" zobaczysz na scenie barwne postacie i na chwilę zapomnisz o wirtualnym świecie!

Wyłącz Facebook - wstąp na Facepook!

---

Kabaret PUK powstał w 2008 roku w Krakowie. W szybkim tempie skradł serca widzów zarówno w Krakowie jak i w Polsce. W ciągu siedmiu lat działalności PUK zdołał zawojować najważniejsze festiwale kabaretowe w Polsce – PAKA, Ryjek, Lidzbarskie Wieczory Humory i Satyry, a także wziąć udział w prestiżowych realizacjach telewizyjnych - Zielonogórska Noc Kabaretowa, Rybnicka Jesień Kabaretowa czy Kabaretowa Noc Listopadowa.

Humor Kabaretu PUK można określić jako mieszankę absurdu, czarnego dowcipu i tematów damsko-męskich. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie! Najlepszą rekomendacją dla utalentowanych kabareciarzy jest to, że grając regularnie w Krakowie od siedmiu lat mają stałą widownię, która śledzi ich poczynania i przychodzi na występy.

 

realizacja


Premiera: 27 i 28 marca 2015

Występują: Agata Słowicka, Alan Pakosz, Tomasz Biskup, Karol Bulski


galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie