KTO w podróży

Ewa Błachnio & Muzikanty - Koncert

opis


Wyjątkowy Koncert na rzecz krakowskiego Hospicjum dla dzieci "Alma Spei", na który zaprasza ambasador Hospicjum Ewa Błachnio oraz zespół Muzikanty.
18 grudnia 2019, godz. 19.00, Teatr Zależny, ul. Kanonicza 1

Co powstanie, jeśli połączyć stand-up, piosenkę kabaretową i energetyczną osobowość sceniczną z trio grających na wszystkim, co im wpadnie w ręce muzyków? Ich Trzech, no i jeszcze Ona!
Ewa Błachnio & Muzikanty to prawdopodobnie jedyne tego typu zdarzenie na polskiej estradzie.
Wraz z zakończeniem działalności Kabaretu Limo, Ewa postanawia połączyć swoje doświadczenia kabaretowe, teatralne i wokalne w ponad godzinnym programie na pograniczu tych trzech światów.
Zabawne monologi z powodzeniem przeplata szalenie różnorodną warstwą muzyczną i właściwym sobie byciem "tu i teraz" z publicznością.

---

Ewa Błachnio – aktorka kabaretowa (w latach 2000-2015 członkini kabaretu Limo) i dramatyczna (egzamin eksternistyczny dla aktorów dramatu przed komisją egzaminacyjną ZASP, styczeń 2014). Jako aktorka i asystentka reżysera współpracowała m.in. z gdyńską Sceną SAM i "sceną 21" Teatru Nowego w Krakowie. Obecnie związana z krakowskim teatrem "sztuka na wynos", Sceną CK w Gdyni i Teatrem Żelaznym w Katowicach.
Poza działalnością teatralną nieprzerwanie związana z estradą (m.in. występy stand-up'owe, kabaretowo-recitalowe przy akompaniamencie Muzikantów), ale spotkać ją można również w roli konferansjera, jak i w duetach kabaretowych (m.in. Polsat SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery, Kabaret na żywo). Na falach RMF FM współtworzyła cotygodniową audycję satyryczną Poliż temat, w TVP2 była częścią obsady cyklicznego programu improwizowanego I kto to mówi?.
Śpiewa (m.in. gościnny udział w Projekcie Grechuta zespołu Plateau), tańczy (VI edycja Dancing with the Stars) i gra w hokeja (lewa skrzydłowa i członkini zarządu Reprezentacji Artystów Polskich w Hokeja).
A prywatnie? Dumna posiadaczka Harleya Davidsona! A jakże!

Muzikanty – autorski projekt teatralno-muzyczny, łączący w spektaklach muzykę na żywo, nowe technologie (live looping, projekcje, elementy mappingu scenicznego) i improwizowane uczestnictwo widzów.
Funkcjonując z powodzeniem w nurcie teatru ulicznego, równolegle występuje jako formacja muzyczna. W sposób raczej zabawny.
Panowie mają we wspólnym dorobku siedem premier utrzymanych w konwencji teatru ulicznego, kilka widowisk sitespecific oraz Grand Prix na festiwalu… piosenki kabaretowej.
Doliczyli się 17 krajów, w których występowali razem, kolejnych kilkunastu, w których osobno.

 

najbliższe spektakle

galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie