KTO w podróży

Capocomico - Marco Carolei (Włochy)

opis


Elegancki mężczyzna w garniturze, z teczką, wygląda na nieco zagubionego. Jednak po kilku minutach przemienia codzienną rutynę centrum miasta w szczególny scenariusz, gdzie wszystko zyskuje nowe znaczenie, a przechodnie stają się aktorami filmowej fantazji...

To proste i bezpośrednie przedstawienie stało się klasyką międzynarodowej sceny teatralnej. Doceni je każdy rodzaj publiczności, niezależnie od miejsca prezentacji.

Capocomico otrzymał kilka nagród w dziedzinie klaunady i komedii, a pośrod nich I Nagrodę w kategorii Klaunów i Komików na festiwalu Covent Garden Time Out Festival (w Londynie), I Nagrodę oraz tytuł Komika Roku 1988 w Cardiff (Walia) oraz kilka innych nagród w Belgii, Holandii, Włoszech i Hiszpanii.

Premiera: 1982
Czas trwania: 30 min.

Facebook

---

Od 1982 roku, Marco Carolei rozsmiesza ludzi w całej Europie i na całym świecie. Jego styl jest połączeniem tradycyjnej pantominy i komedii z czarno-białych filmów niemego kina, w których brali udział Buster Keaton, bracia Marx, Laurel i Hardy oraz Charlie Chaplin. Istotną częścią przedstawień Marco Carolei jest improwizacja.

Marco Carolei występował w teatrach, cyrkach, klubach komediowych, na festiwalach międzynarodowych, na ulicach i placach, na imprezach dla pracowników firm, podczas uroczystych kolacji, w teatrach variete, w programach telewizyjnych itp.

 

krytyka


---

 

realizacja


Autor i wykonawca: Marco Carolei

 

galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie