KTO w podróży

Ale cyrki Klauna Feliksa - Teatr Szczęście (Kraków)

opis→ 4 lipca / 17.00 Mały Rynek
→ 5 lipca / 18.00 Tarnów, ul. Wałowa
→ 6 lipca / 17.00 Mały Rynek
→ 7 lipca / 16.00 Mały Rynek

 

Spektakl w formie show. W programie najlepsze numery z szerokiego repertuaru Klauna Feliksa: komiczna iluzja i żonglerka czym się da (Klaun Feliks żongluje na sto sposobów), skecze pantomimiczne i muzyczne. Widzowie biorą udział w przedstawieniu, które dla dzieci jest okazją do odkrycia swoich talentów. Na finał Klaun Feliks tworzy z widownią wielką orkiestrę, która z wykorzystaniem takich instrumentów jak: ukulele, banjo, gitara, harmonijka ustna oraz oryginalne instrumenty perkusyjne, odgrywa brawurowo utwór muzyczny, specjalnie przygotowany na tę okazję.

Czas trwania: 60'
Premiera: Koszalin 1997

Autor i wykonawca: Andrzej Talkowski

---

Pomysłodawcą i twórcą Teatru Szczęście jest Andrzej Talkowski - komik, magik, klaun, mim, żongler, kabareciarz, jeden z artystów Piwnicy pod Baranami.
Teatr Szczęście powstał jako instytucja łącząca teatr z tym, co najlepsze w kabarecie, stand-upie, klaunadzie, improwizacji i w szeroko rozumianym komizmie. Na deskach Teatru Szczęście występują najbardziej utytułowani krakowscy komicy, którzy w swoich autorskich spektaklach pokazują najzabawniejsze oblicze teatru i najbardziej artystycznie wysmakowane oblicze komizmu. Celem Teatru jest wywoływanie uśmiechu jako widocznej oznaki szczęścia. Teatr rozdaje uśmiechy w każdych ilościach, widzowie Teatru Szczęście roznoszą je po mieście, przynoszą do domów i budują tzw. szczęście ogólne. To samo, którego nie dają pieniądze, którego się nie ma w kartach, gdy ma się w miłości, które zawsze ma głupi i którego na szczęście ma się więcej niż rozumu.
www.teatrszczescie.pl

 

galeria

zobacz całą galerię

kto w internecie