KTO w podróży

Piloci, statyści, uczestnicy warsztatów poszukiwani!

2018-06-06 13:59:11

Szukamy osób chętnych do udziału w 31. ULICY!

Poszukujemy wolontariuszy oraz osób do pracy podczas festiwalu 31. ULICA Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych, który odbędzie się w dniach 5-8 lipca w Krakowie.

Jeśli znasz angielski i kochasz teatr zgłoś się!

Szukamy osób, które zajmą się opieką nad zespołami teatralnymi podczas 31. ULICY. W tym roku gościć będziemy zespoły z Indii, Turcji, Kirgistanu, Korei Południowej, Singapuru, Izraela, Rosji, Ukrainy, Francji. Poszukujemy osób ze znajomością języka angielskiego lub rosyjskiego (mile widziana jest także znajomość rodzimych języków krajów, które wymieniliśmy powyżej). Ponadto od osób chętnych wymagamy – pracowitości, samodzielności, pełnej dyspozycyjności w dniach 4-10 lipca (1 osoba: 29 czerwca- 10 lipca), doskonałej organizacji pracy oraz znajomości Krakowa. Praca płatna.

 

Warsztaty z zespołem koreańskim w ramach 31. ULICY

Poszukujemy osób, które wezmą udział w bezpłatnych warsztatach teatralnych prowadzonych przez grupę z Korei Południowej CCOT w dniach 29 czerwca – 8 lipca (29.06-4.07 – warsztaty w godzinach 17-20). Warsztaty ze znakomitym zespołem CCOT zakończą się pokazami w ramach festiwalu ULICA 5-8 lipca. Uczestnicy będą uczyć się jak stać się „ulicznymi masażystami”.  Więcej informacji na temat zespołu na https://visualtheater.kr/en/work/masseur/

 

Statyści do spektakli ulicznych!

Szukamy wolontariuszy, którzy wezmą udział w spektaklach ulicznych. Potrzebne są nam osoby do uczestnictwa w rytualnym spektakli indyjskim 7 i 8 lipca oraz w koreańskim performansie w dniach 5-8 lipca.

Wszystkie zgłoszenia prosimy przesyłać na adres promocja@teatrkto.pl.


kto w internecie